Własna baza noclegowa

Gabinet stomatologiczny Dental SPA jest położony w sercu spokojnej i pełnej zabytków dzielnicy Szczecin Dąbie Dzięki niestandardowemu doborowi usług wzbogaconych o zabiegi medycyny estetycznej, zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę. Wysoce wykwalifikowana kadra, na czele z Lek. Stom. Martą Sawicką, posiadającą dziesiątki certyfikatów. Cenne doświadczenie sprawi, że już po pierwszej wizycie doskonale zrozumiesz sens DentalSPA – opieki przyjaznej pacjentowi.

Naprawdę łatwo do nas dotrzeć. Nasz gabinet jest położony blisko autostrady A2 oraz lotniska Szczecin Goleniów. Sprawdź mapę i przekonaj się, jak łatwo do nas trafić.

Niebanalna lokalizacja

Gabinet DentalSPA usytuowany jest w 3-gwiazdkowym hotelu usytuowanym bezpośrednio na rzece Płoni. Budynek posiada ponad 700 letnią historię przeobrażając się z młynu wodnego w elektrownie, a następnie w wyjątkowy hotel z niepowtarzalnym klimatem.

W przerwach między zabiegami spędź niepowtarzalne chwile relaksując się w Sali Różanej - pomieszczeniu z przeszkloną podłogą, pod którą płynie rzeka. Możesz również odwiedzić zespół Spa z sauną fińską oraz siłownię.


Naprawdę łatwo do nas dotrzeć. Nasz gabinet jest położony blisko autostrady A2 oraz lotnoska Szczecin Goleniów.


Czas podróży:

Samolotem Oslo - Goleniów 1:30 min
Samochodem Malmo - Szczecin 1:30 min
  Kopenhaga - Szczecin 6:20 min
  Gerlin - Szczecin 1:50 min