LEKARZ SZCZECIN PRYWATNIE

GABINETY LEKARSKIE

Pediatria

Diagnozowanie i leczenie chorób oraz dolegliwości występujących u dzieci.

Medycyna rodzinna

Profilaktyka zdrowotna, diagnozowanie i leczenie chorób dzieci i dorosłych. Konsultacje, badania, różnicowanie chorób. Kierowanie na badanie specjalistyczne.

Chirurgia ogólna

Diagnostyka i leczenie schorzeń tkanek miękkich tj. tkanki płaskiej, skóry, chorób wewnętrznych układu trawiennego i narządów jamy brzusznej, urazach kończyn.

Lekarz Szczecin Prywatnie.
Lekarz Prywatnie Szczecin.

Chirurgia ręki

Diagnozowanie i leczenie szerokiego zakresu schorzeń w obrębie dłoni i przedramienia jak. tj przykurcz Dupuytrena, zespół ciaśni nadgarstka, neuropatie, pourazowe i pozapalne zmiany zwyrodnienia nadgarstka, tendinopatie. Diagnostyka USG, skierowania na badania specjalistyczne.

Ortopedia

Badanie i diagnostyka schorzeń układu mięśniowo –stawowo-kostnego. Diagnostyka USG, konsultacje, iniekcje dostawowe leków, blokady okołostawowe, punkcje stawu, skierowania na badania specjalistyczne.

Dermatologia

Leczenie i diagnostyka chorób skóry, paznokci, włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultacje, różnicowanie zmian skórnych i ich usuwanie, skierowania na badania specjalistyczne.

Medycyna chińska

Badanie i kwalifikacja pacjenta do zabiegu, medycyna zintegrowana, akupunktura, moksa, ziołolecznictwo, leczenie holistyczne.

Neurologopedia kliniczna

Diagnostyka i terapia zaburzeń komunikacji i mowy mających podłoże neurologiczne.
Terapia miofunkcjonalna, elektrostymulacja, terapia dzieci z niedosłuchem, Logorytmika, zajęcia emocjonalno – społeczne.

Medycyna estetyczna

Zabiegi odmładzające z wykorzystaniem Botoxu, kwasu hialuronowego oraz stymulacji laserowej.

Lekarz Prywatnie w Szczecinie - Indywidualna Opieka Medyczna na Najwyższym Poziomie

Twoje zdrowie zasługuje na wyjątkową uwagę, dlatego nasz lekarz prywatnie przyjmuje w gabinecie w Szczecinie. Oferujemy Ci osobistą i troskliwą opiekę medyczną, w której Twój komfort i dobre samopoczucie są naszym priorytetem. Z nami możesz liczyć na dogłębną diagnostykę, kompleksową konsultację oraz spersonalizowane podejście do Twoich potrzeb zdrowotnych.

Spotkanie z Lekarzem Prywatnym w Szczecinie - Szybki Dostęp i Brak Kolejek

Odstaw frustrujące kolejki i długie oczekiwania na wizytę u specjalisty. Nasz lekarz prywatnie przyjmuje w gabinecie w Szczecinie, zapewniając Ci natychmiastowy dostęp do opieki medycznej. Bez zbędnych formalności i opóźnień, skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach, gwarantując profesjonalną diagnozę, zalecenia oraz wsparcie w procesie leczenia. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś, rezerwując wizytę u naszego lekarza prywatnego.

Pani Marta sprawia, że „przerażające” zabiegi stają się o wiele lepsze i łagodniejsze! Dzięki klimatowi panującemu w gabinecie łatwo było zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnościach. U Pani Marty zawsze czuję się spokojnie. Wiem, że zabieg będzie szybki i bezbolesny. Dziękuję Pani bardzo. Do zobaczenia!

Dorota R.