Stomatologia

Stomatologia zachowawcza

Kompleksowe leczenie ubytków próchnicowych osób dorosłych z wykorzystaniem materiałów kompozytowych i ceramicznych. Wypełnienia wysoko estetyczne odcinka przedniego metodą bezpośrednią i laboratoryjną

Periodontologia

Wysokospecjalistyczne leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej . Kompleksowe leczenie paradontozy z wykorzystaniem aparatów laserowych , chirurgii i farmakologii , profilaktyki periodontalnej , oraz zabiegów podtrzymujących efekty leczenia .

Protetyka

Uzupełnianie braków zębowych za pomocą mostów i koron protetycznych . Wykonywanie wszelkich protez całkowitych i częściowych z wykorzystaniem elementów retencyjnych i kombinowanych utrzymujących protezę na podłożu.

Pedodoncja

Leczenie zachowawcze i endodontyczne dzieci. Profilaktyka przeciwpróchnicowa, lakowanie, lakierowanie, badanie wad zgryzu, zalecenia dietetyczne, nauka szczotkowania i dobór przyborów higienicznych odpowiednich do wieku. Wizyty adaptacyjne.

Implantoprotetyka 

Implantoprotetyka. Implantoprotetyka to dziedzina stomatologii, która koncentruje się na zastępowaniu brakujących zębów za pomocą implantów dentystycznych. Implanty to małe tytanowe śruby, które są operacyjnie umieszczane w szczękę pacjenta i służą jako korzenie dla sztucznych zębów.

Chichurgia

Usuwanie nierokujących zębów stałych i mlecznych leczenie ropni, specjalistyczne usuwanie zmian chorobotwórczych błony śluzowej z badaniem histopatologicznym. Podcinanie wędzideł języka.

Profilaktyka

Badanie stomatologiczne, laserowa diagnostyka wykrywania ognisk próchnicowych , oraz zmian chorobotwórczych błony śluzowej i jamy ustnej. Usuwanie kamienia i osadu, lakowanie, lakierowanie, zalecenia dietetyczne, instruktaż higieny jamy ustnej.

Leczenie w mikroskopie

Leczenie endodontyczne z wykorzystaniem powiększenia optycznego mikroskopu pozwalające na precyzyjne, skuteczne, oraz trwałe leczenie zębów.

Rentgenodiagnostyka

Podstawowy i niezbędny element w leczeniu stomatologicznym. Swoim zasięgiem obejmujący struktury anatomiczne koron zębów, korzeni oraz kości zębodołu znajdującego się poza zasięgiem wzroku lekarza stomatologa.dolore magna aliqua. Ut enim ad.

Stomatologia estetyczna

  • Korony pełnoceramiczne
  • Endokorony ceramiczne
  • Mosty pełnoceramiczne
  • Licówki porcelanowe
  • Licówki kompozytowe
  • Wypełnienia ceramiczne laboratoryjne
  • Wybielanie zębów

Szeroko rozwinięta dziedzina stomatologii pozwalająca poprawić estetykę uśmiechu, poczynając od wysoko estetycznych wypełnień, licówek, bondingu , korekty uśmiechu dziąsłowego, wybielania zębów, kończąc na zabiegach z użyciem botoxu i kwasu hialuronowego oraz preparatów z wykorzystaniem osocza.

Pani Marta sprawia, że „przerażające” zabiegi stają się o wiele lepsze i łagodniejsze! Dzięki klimatowi panującemu w gabinecie łatwo było zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnościach. U Pani Marty zawsze czuję się spokojnie. Wiem, że zabieg będzie szybki i bezbolesny. Dziękuję Pani bardzo. Do zobaczenia!

Dorota R.