O NAS

Gabinety dentystyczno-lekarskie powstały po latach zdobywania wiedzy oraz doświadczeń zawodowych, aby profesjonalnie zaopiekować się każdym Pacjentem. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, oraz lekarską oferując pełen zakres usług: stomatologię ,ortopedię , chirurgię ręki EBHS, chirurgię ogólną , pediatrię , medycynę rodzinną , dermatologię i wenerologię, medycynę wschodu fizjoterapię , masaże, neurologopedię ,oraz gabinet kosmetyczny
Pacjenci, którzy nas odwiedzają, cenią w Nas indywidualne i bardzo zaangażowane podejście w trakcie całego procesu leczenia a także wizyt utrzymujących efekty terapii.

dr n. med. Zbigniew Szlosser specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii ręki

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgiem ręki EBHS (European Board of Hand Surgery).
Jestem nauczycielem akademickim, obecnie zatrudniony jako adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej PUM, SPSK 1 w Policach, gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne oraz zajmuję się pracą naukową.
Z zamiłowania zajmuję się diagnostyką i leczeniem szerokiego zakresu chorób i urazów w obrębie ręki i nadgarstka

dr Andrzej Różański

specjalista z zakresu:

  • Dermatologii
  • Wenerologii
  • Medycyny Estetycznej

Dr Andrzej Różański jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom lekarza uzyskał w 1992 r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Na co dzień pracuje w Klinice Chorób Skórnych i Wenerologii szpitala Pomorzany. Dr Andrzej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skórnych. Ponadto przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, oraz zajmuje się chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych ,oraz popękanych naczynek. Lek. med. Andrzej Różański specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń skórnych. Ponadto zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W swoim gabinecie redukuje zmarszczki pacjentów preparatami na bazie toksyny botulinowej, a także wypełnia bruzdy kwasem hialuronowym. Posiada również doświadczenie w usuwaniu zmian skórnych oraz popękanych naczynek przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia do koagulacji.

mgr Artur Pargulski

Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, zajmujący się terapią manualną w obszarze zdrowia i dobrego samopoczucia. Pan Artur pracuje z bólem, problemami trzewnymi, oraz psychosomatyką. Wspomaga również leczenie chorób przewlekłych .
W swojej pracy nie używa siły !

 

Wiktoria Nowak

Mam na imię Wiktoria i jestem masażystką oraz studentką 5 roku fizjoterapii. W moim gabinecie możecie skorzystać z wielu różnych rodzajów masażu od klasycznego po sportowy a dla maksymalnego odprężenia gorącymi kamieniami. Zapraszam również na terapie ciała m.in. terapie blizn oraz pinoterapie. Relaks, ból, zmęczenie czy intensywny trening z tymi i wieloma innymi dolegliwościami postaram się Wam pomóc.

 

Dr Stomatolog Marta Sawicka

Lekarz Marta Sawicka Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w roku 2004

Początek kariery zawodowej odbyła dwuletnim stażem w Szpitalu MSWiA na oddziale chirurgii stomatologicznej. Rok 2006-2015 – pracowała z pacjentami zagranicznymi zajmując się tzw. turystyką medyczną . Leczenie pacjentów z obcych krajów zapewniło zdobycie umiejętności leczenia kompleksowego z każdej dziedziny stomatologii w krótkim okresie pobytu pacjenta. W związku z czym charakter pracy jest zdecydowany , szybki i kompleksowy. Uczestniczka wielu kursów i sympozjów międzynarodowych i krajowych , nieustannie aktualizująca swoją wiedzę.

Ulubionymi dziedzinami to stomatologia estetyczna i protetyka , oraz stomatologia małoinwzyjna zapewniająca maksimum przywrócenia funkcji ,przy minimalnym opracowanie tkanek.

 

Dr Karolina Skoczek- Szlosser

Dr n.med. Karolina Skoczek-Szlosser ukończyła Pomorską Akademię Medyczną jest specjalistą z zakresu periodontologii i chorób błon śluzowych. Doktor Karolina posiada pełen wachlarz usług stomatologicznych lecząc dorosłych ,oraz dzieci wykorzystując protetykę , leczenie zachowawcze, endodoncję mikroskopową i periodontologię . Jednak największą satysfakcję przynosi jej leczenie chorób przyzębia ,paradontozy , chorób błony śluzowej pacjentów w każdym wieku. W swojej praktyce wykorzystuje umiejętności zdobyte na licznych międzynarodowych i krajowych sympozjach i kursach praktycznych z zakresu chirurgii błon śluzowych , takich jak przeszczepy , regeneracja kości , plastyka dziąseł , laseroterapia, farmakoterapia.

Logopeda Barbara Owczarek

mgr Barbara Owczarek to wieloletni specjalista z zakresu neurologopedii klinicznej.

Pracuje zarówno z osobami dorosłymi ,jak i małoletnimi. Jednak najbliższa jej sercu jest terapia dzieci , jako pedagog specjalny , terapeuta SI , terapeuta dzieci z zaburzeniami Autyzmu , oraz zespołu Aspergera .

Marzena Marzec

Opiekun pacjenta i higienistka stomatologiczna . Pani Marzena jest osobą zapewniającą kontakt pacjenta z gabinetem , dzięki czemu nasi pacjenci są pod stałą kontrolą , a ich plany leczeń i profilaktyki stomatologicznej oraz serwisu są nieprzerwane .

Pani Marzena jest osobą kontaktu zewnętrznego z przedstawicielami farmaceutycznymi wiodących firm ,jak ORAL-B , Sensodyne , Elmex, Parodontax, a także antybiotykoterapii Chema- Rzeszów i Solinea . Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu higieny jamy ustnej , terapii domowej, laseroterapii , farmakoterapii ,metod wybielania , oraz przyborów i specjalistycznych artykułów higienicznych dla pacjentów w każdym wieku.

Dr Mariusz Piwowarski

Dr Mariusz Piwowarski jest specjalistą z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Na co dzień pracuje w szpitalu Zdunowo w Szczecinie. Jest lekarzem specjalizującym się w diagnostyce, różnicowaniu i leczeniu wszelkich nieprawidłowości w obrębie układu ruchu, czyli kości szkieletowych, więzadeł, stawów oraz mięśni. Specjalnością doktora jest badanie obrazowe i diagnostyka z użyciem USG.

Specjalista z zakresu kończyny dolnej ,a w szczególności stopy .Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń z zakresu ortopedii operacyjnej z zastosowaniem najnowszych rozwiązań i metod diagnostycznych.

Dr Jakub Gąsiorowski

Doktor Jakub Gąsiorowski , specjalista pediatrii i medycyny rodzinnej. Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie . Stypendysta na uniwersytecie w Edynburgu. Lekarz z ponad 25-letnim stażem ,który z nielicznych stosuje połączenie medycyny akademickiej z medycyną tzw. niekonwencjonalną . Pasją doktora Jakuba jest Medycyna Wschodu ,której uczył się oficjalnie od najlepszych i zdobył dyplom ukończenia Śląskiej Akademii Akupunktury . W swojej codziennej praktyce doktor leczy holistycznie , traktuje pacjenta jako całość poszukując źródła choroby , dzięki czemu terapia jest skuteczna i lecząca , nie tylko działająca objawowo. Medycyna Wschodu nie korzysta z leków farmakologicznych ,a pobudza zdolności do samoleczenia się organizmu.

Dietetyk kliniczny – Anna Paszkowska

Moją pasją jest praca nad zmianą nawyków- w tym żywieniowych, wyszukiwanie nowinek związanych z polepszaniem stanu zdrowia fizycznego, psychicznego ale również wyglądu zewnętrznego (w tym obniżanie wieku metabolicznego) za pomocą diety -tak to jest możliwe!
Dziedzina dietetyki obecnie bardzo prężnie się rozwija, pojawiają się nowe trendy w dietoterapii, badania naukowe, wytyczne, zalecenia żywieniowe, dlatego bardzo ważna jest dla mnie stała aktualizacja wiedzy w tym zakresie na różnych kursach, szkoleniach i
konferencjach.

Natalia Idźkowska – lekarz stomatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staram się zapewnić swoim Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Nieustannie rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności aby moc jak najlepiej pomagać i doradzać w leczeniu oraz uzyskaniu pięknego uśmiechu.

Pani Marzena sprawia, że „przerażające” zabiegi stają się o wiele lepsze i łagodniejsze! Dzięki klimatowi panującemu w gabinecie łatwo było zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnościach. U Pani Marzeny zawsze czuję się spokojnie. Wiem, że zabieg będzie szybki i bezbolesny. Dziękuję Pani bardzo. Do zobaczenia!

Dorota R.